Search for...

Kalite Anlayışımız Hakkında-BLOG-2

   Yaşadığımız dönemde tüketicilerin karar verme süreçleri gerçekten çok zorlu bir yol. Piyasada yapılacak iş için bir çok ürün bulunması,  hizmeti verecek firmaların sayısı, fiyatlandırmadaki değişken yapı tüketicinin kafasının karışmasına ve doğru ürün ve hizmeti seçmekte zorlanmasına neden oluyor. Yapı sektöründe fiyat tamamen belirleyici unsur değil. Özellikle 99 depremi sonrası yapılarda kaliteye kayan ibre, günümüzde bilgiye kolay erişebilirlik nedeniyle tavan yapmış durumda.

   Markalaşma arzusu olan bizim gibi bir firma için tüketici istek ve beklentilerini doğru belirlemek ve kaliteli malzeme ve işçilik ile beklentileri karşılamak ve memnuniyet oluşturmak çok önemli. Rekabetin ve maliyetlerin çok fazla olduğu bu sektörde mutlu müşterinin her zaman yeni müşteriye açılan bir kapı olduğuna inanıyoruz.

   Piyasada çok fazla aynı işlevi olan gören ürün var. Tüketici gözüyle bu ürünlerin kalitesini belirlemek çok zor. Ancak piyasanın içinde olan insanlar bu ürünlerin kalitesini ve ömrünü bilebilir. Müşterilerimizin can ve mal emniyetini düşünerek kullanılan malzemenin bozulmazlığı, insan sağlığına uygunluğu ve yapılan uygulamanın sağlamlığı bizim kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda kullandığımız malzeme ve markalar hakkında oldukça seçiciyiz. Potansiyel müşterilerimiz ile iletişim kurmaya başladığımız ilk aşamadan, işin bitimine kadar olan her aşamada kullanılan malzemenin tüm işlev ve detaylarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

   Bugün ve gelecekte yaptığımız her işin arkasındayız. Kaliteli malzemeyi kaliteli işçilik ile buluşturan ve yaptığı her işi her aşamasında titizlikle yürüten uzman ekiplerimiz ile sadece satış ve uygulama sürecinde değil, satış sonrasında da değerli müşterilerimizin yanındayız. Bu bağlamda 2 yıl sözleşmeli garanti ayrıcalığı sunan firmamız kaliteyi verdiği hizmetin her aşamasında prensip haline getirmiştir.

   İzoprof Yalıtım&İzolasyon olarak güven esaslı ilişkiler geliştirerek markamızı inşa etme isteği ve arzusundayız.  Kalite anlayışımızın bize bu anlamda destekleyeceği inancını taşıyoruz.

  Saygılarımızla,

Seçkin FİDAN
Satış-Pazarlama Sorumlusu

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*